Zarządzenie Nr 32 Wójta Gminy Milejów z dnia 05 maja 2014 r. w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 09 maj 2014 20:00
Zarządzenie Nr 32
Wójta Gminy Milejów
z dnia 05 maja 2014 r.
w sprawie:
powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego .
Na podstawie art. 182§ 1 ust. 1 i § 2 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. – Kodeks wyborczy / Dz.U. Nr 21 , poz. 112 z późn. zmian./ z a r z ą d z a m , co następuje:
§ 1
Powołuję obwodowe komisje wyborcze w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego , zarządzonych na dzień 25 maja 2014r. zgodnie z załącznikiem do niniejszego zarządzenia.
§ 2
Wykonanie zarządzenia zlecam Sekretarzowi Gminy.
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania .
Załącznik do Zarządzenia Nr 32
Wójta Gminy Milejów
z dnia 05 maja 2014r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Łańcuchowie
1. Marcin Gański
2.Mateusz Grudzień
3.Marek Kaczkowski
4.Piotr Golan
5.Karol Prokop
6.Paweł Miller
7.Małgorzata Budyńczuk
8.Alicja Mankiewicz
9.Marta Jóźwiak
Obwodowa Komisja Wyborczej Nr 2 w Antoniowie
1. Violetta Gańska
2.Waldemar Grudzień
3.Grażyna Lipska
4.Stanisław Sochacki
5.Elżbieta Kurzempa
6.Krzysztof Maruszak
7.Joanna Puła
8.Rafał Golec
9. Mirosława Pawlak
Obwodowa Komisja Wyborczej Nr 3 w Milejowie
1. Paulina Kutwa
2.Anna Grudzień
3.Anna Barczak
4.Aneta Pastuszak
5.Joanna Skałecka
6.Tadeusz Nowak
7.Anna Czerniak
8.Wiktor Patyk
9. Anna Kłoda
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Milejowie
1. Dominika Gańska
2. Teresa Grudzień
3.Małgorzata Onuszkiewicz
4.Mieczysław Gajowiak
5.Aleksandra Pawlak
6.Maria Opalińska
7.Józef Bernecki
8.Alicja Domań
9. Jolanta Franczak
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Jaszczowie
1. Magdalena Gańska
2.Agnieszka Celegrat
3.Diana Maciąg
4.Kalina Stachel
5.Dorota Wyka
6. Jolanta Beć
7. Ernest Bernecki
8.Monika Filipek
9.Jerzy Kędrak
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Białce
1. Wioleta Iwaniak
2. Katarzyna Marciniak Dzieciuch
3.Agata Kozak
4.Blandyna Barczak
5.Dominika Pawlak
6.Alicja Mitrus
7.Agnieszka Jóźwiak
8. Adam Domań
9. Bogusława Błaszczak
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Łysołajach
1. Bogumiła Pająk
2. Piotr Grudzień
3. Monika Wołek
4.Krzysztof Chudzik
5.Karolina Jajus
6.Eliza Skrabucha
7.Monika Rulka
8.Barbara Szulc
9.Renata Majcher
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Starościcach
1. Bogdan Gański
2.Stanisław Flis
3.Marcin Kaczkowski
4.Jan Nowak
5.Małgorzata Gajowiak
6.Mariola Pacholska Roczon
7.Urszula Jemielniak
8. Weronika Wyka
9. Mariola Dziurka
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Maryniowie
1. Andrzej Konowałek
2.Damian Opaliński
3.Justyna Kozak
4.Karolina Drewniak Żelechowska
5.Roman Ostasz
6.Grzegorz Wójcik
7.Joanna Jasielska
8. Agnieszka Szponar
9.Alicja Dudek